Christmas tree photo sold

“Новий рік в листопаді” або “Прийняли черговий сет”

Привіт всім гостям цього блогу. З даним записом відкриваю черговий розділ від назвою “Фотостоком прийнято“, де буду публікувати невеликі анонси моїх фотографій, які були прийняті в продажу.

Щоб не напружувати вас зайвою інформацію, в подальшому буду лише коротко описувати тематику фотографій, скільки їх завантажив та скільки із них прийняли до продажу на тому чи іншому фотобанку.

Сподіваюсь, таким чином я вас зацікавлю з кожним днем все більше поглиблювати знання про фотостоки, а себе стимулюватиму, щоб цифри в таких звітах постійно росли. Окрім того, надіюсь, що такі записи позитивно вплинуть на динаміку моїх продаж. Ну що ж, поїхали…

Нещодавно потрапила мені на очі невелика штучна ялинка, яка і стала головним героєм короткої домашньої фотосесії, присвяченої Різдву та Новому року. В результаті я вибрав 38 фотографій із яких фотостоки прийняли наступну кількість:

  • Shutterstock – 38
  • GettyImager – 38
  • Fotolia – 29
  • Depositphotos – 38
  • Dreamstime – 38

Як бачите, справджується те, про що я писав у статті  які фотостоки обрати, практично всі, крім Fotolia, прийняли 100% фотографій. Ну що ж, подивимось що буде дальше…

Записи створено 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх