Хто я, та що тут роблю?

Привіт всім гостям цього молодого блогу, повністю присвяченого темі фотографії.

Метою створення цього блогу не є написання професійних текстів, які навчать Вас робити високоякісні фотографії, ні отримувати прибуток від реклами (хоч вона тут і присутня). Все набагато простіше – це мій своєрідний щоденних, який повинен стати додатковим стимулом у продовженні розвитку мене, як висококласного фотографа ;).
Так от, мене звати Тарас і на даний момент я практично повний профан в фотографії. Хоча мене і прийняли на декілька топових фотостоки, та відчутного прибутку це не приносить (на даний момент навіть в перспективі). Та надіюсь, що з запуском цього блогу все почне змінюватись в кращу сторону.

А тепер детальніше про те, про що я все ж таки планую тут писати. На сторінках цього блогу я періодично буду знайомити Вас із навчальними матеріалами, які особисто буду освоювати. Це дозволить Вам навчатись паралельно зі мною, що набагато цікавіше, ніж самостійне інтернет-навчання фотографії. Окрім цього в майбутньому запущу окрему рубрику, присвячену обробці вже відзнятих фотографії. І звичайно ж буду викладати тут все, що стосується фотобанків (як загальні новини, так і ті, які стосуються особисто мене). Надіюсь, що крім зазначених будуть і інші теми, які стосуються фотографії, але це все в майбутньому. А на даний момент пропоную Вам підписатись на цей блог починаючого фотографа і давайте навчатись разом!

Записи створено 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх