Які фотостоки обрати для продажу фотографій

І знову привіт всім від починаючого фотографа та фотостокера. В цьому записі хочу поділитись з вами посиланнями на фотостоки, де особисто я зареєстрований, а також розкажу де і скільки продаж фотографій на даний момент у мене є.

Отже, стоки в цьому списку розміщу відповідно до того, наскільки вони зручні для початківця в цій справі, а також  від того, наскільки вони подобаються мені особисто.

  • Shutterstock – один з найпопулярніших та найбільш зручних фотостоків сучасності. На даний момент він займає передові місця у всіх списках, так як славиться своєю зручністю для фотографів, а також кількістю продаж та їх вартістю. І хоча у мене на даний момент жодна з проданих фотографій не принесла більше, ніж $0,25, та все ж його ставлю на перше місце, так як це один з перших фотостоків, у які я потрапив (завдяки достатньо нескладному екзамену, де потрібно завантажити хоча б одну якісну фотографію з 10). Рекомендую даний сток усім фотографам, які тільки починають освоювати тему фотостоків.
  • GettyImages – один з найстаріших фотостоків, який стабільно радує продажами, та все ж не такий доступний для простого фотографа. Щоб у нього потрапити мені довелось зареєструватись в якості фотографа на сайті iStock, куди завантажити декілька фотографій, а вже через деякий час отримав на пошту запрошення приєднатись в команду GettyImages. Проблема в тому, що не всім приходить таке запрошення, та все ж спробувати варто, адже на даний момент у мене це найбільш оплачуваний фотосток в плані вартості фотографії. Покищо мій рекорд – це $2.14 за одну продажу, та кажуть, що ця сума просто смішна в порівнянні з тим, що інколи пропонує даний сток. Звичайно, продажі тут набагато рідші за попередній, та завдяки вартості фотографії у мене на даний момент це найбільш прибутковий фотосток.
  • Fotolia (Adobe stock) – достатньо зручний і перспективний фотосток, який полюбило багато фотографів. Проте, він достатньо прискіпливий до якості фотографій, що робить його достатньо складним і непрогнозованим для починаючого фотографа. Відсоток приймання моїх робіт на даному стоці 52%, що достатньо пригнічує. Плюс до цього і те, що на даний момент у мене немає жодної продажі на цьому фотостоці. Звичайно, достатньо висока конкуренція відкидає фотографа-початківця на задній план, проте спробувати варто, адже раз в житті і палка вистрілює.
  • Dreamstime – один з найменш прискіпливих до якості фотографій фотосток, чий екзамен проходить практично кожен починаючий фотограф. Проте, в плані продажів він також достатньо глухий, що робить його малоперспективним для суттєвого заробітку. Але в вільний час і сюди можна завантажити декілька фотографій.
  • Depositphotos – один з достатньо відомих стоків, чий екзамен пройти напевне найскладніше із усіх вище наведених. Особисто я його пройшов буквально декілька днів назад (і то з 10 спроби), тому покищо нічого конкретного за продажі сказати не можу.
Записи створено 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх