Розробка та супровід сайтів | PAVLENKO.ORG

Перенесення сайту на WordPress

Якщо у вас вже є сайт, розроблений на одному із конструкторів (Wix, WebFlow, Tilda і т.п.), але ви зіткнулися з певними обмеженнями, які існують на цих платформах, або ж ви просто шукаєте більшого контролю над своїм сайтом – перенесення його на WordPress буде найкращим рішенням.

Як я переношу існуючий сайт на WordPress?

01

Ознайомлююсь з вашим сайтом

Першим етапом перенесення будь-якого сайту є ознайомлення з його функціоналом. Саме на даному етапі я обираю стек технологій та плагінів, які будуть необхідні для розробки аналогічного сайту на WordPress.

02

Встановлюю WordPress на хостинг

Встановлюю WordPress та всі необхідні функціональні плагіни. Також, встановлюю плагін Elementor за допомогою якого буду в подальшому розробляти сторінки із вже наявним у вас на сайті дизайном.

03

Розробляю та налаштувую вже існуючий дизайн та функціонал

Розробляю максимально схожі по дизайну сторінки та налаштовую усі контактні форми, анімації, ефекти…

04

Переношу інформацію

Повністю переношу на сайт усі дані, сторінки, записи із збереженням структури та meta-даних, щоб не нашкодити вже існуючому на сайті SEO.

Поширені запитання

Під перенесенням вашого сайту на WordPress я маю на увазі розробку максимально схожого по дизайну та ідентичного по структурі та наповненні сайту з використанням cms WordPress та плагіна Elementor.

Все індивідуально та залежить від складності сайту, який переноситься. Конкретні терміни завжди обговорюються до початку роботи над проектом.

Приблизні терміни розробки:

  • Landing Page – 1-2 дні.
  • Сайт-візитка – 2-5 днів
  • Корпоративний сайт – 5-10 днів

* Вказані терміни є орієнтовними і не гарантують, що робота над вашим сайтом буде їм відповідати.

Для виконання робіт по перенесенню сайту (включно із даними) необхідні дані для доступів до панелі управління вже існуючого сайту.

Ні, він не буде на 100% ідеальною копією. Можуть бути невеликі відмінності (наприклад: розміри або насиченість шрифтів, інтервали між блоками, використані іконки і т.п.), але загальний стиль сторінок буде максимально збережений.